Ga naar inhoud

Te koop: woonhuis Oranje-Nassaustraat 55 3405 XJ Benschop

Reinerie Garantiemakelaars IJsselstein
Neem contact met mij op

Bezichtiging plannen

Beschikbaar

Bezichtiging plannen

€ 399.500,- k.k.

Ben jij op zoek naar tussenwoning gelegen in de rustige wijk Lopik Benschop en Polsbroek? Dan is dit jouw nieuwe [t]huis!

Welkom bij jouw nieuwe [t]huis aan de Oranje-Nassaustraat 55!

Hier woon je rustig en geniet je van de nabijheid van diverse voorzieningen zoals winkels, openbaar vervoer en scholen. Met 4 slaapkamers, een prettige woonoppervlakte van 111 m² en een royaal buitenterrein zal dit huis je niet teleurstellen! De woning is voorzien van diverse gemakken zoals mechanische ventilatie, kabel-TV, airconditioning en glasvezelkabel.

Wij zijn erg enthousiast en nemen je graag mee door dit [t]huis!

WONEN & KOKEN
Welkom en kom binnen bij jouw nieuwe [t]huis! Via de voortuin komen we bij de entree met garderobe, toilet, de trapopgang naar de eerste verdieping.
De woonkamer is licht door de grote ramen. Aan de tuinkant heeft de woonkamer een schuifpui naar de tuin en een moderne keuken voorzien van alle gemakken, zoals een grote brede oven, inbouw koelkast/vriezer.
De tuin heeft een gezellige terrasoverkapping en een zonnige tuin.

SLAPEN & BADEN
We gaan door naar de eerste verdieping, hier bevinden zich drie slaapkamers, een separaat toilet en mooie moderne badkamer met een douche, wastafelmeubel, toilet en een design radiator.
De tweede verdieping herbergt nog een slaapkamer, met aan beide kanten een dakkapel. De overloop heeft plek voor een wasmachine en droger.

BUITENLEVEN & OPBERGEN
Ruime achtertuin op het zuidwesten, voorzien van stenen schuur en achterom.

STRAATBEELD & OMSTREKEN
Wonen is Benschop is deel uitmaken van de gemeente Lopik. Een gemeente met een relatief groot oppervlak (ca.8000 ha), omdat er behalve Benschop nog 8 kernen toebehoren. In Benschop is zo echt ‘en-en’-gevoel van toepassing. Centraal in Nederland, ligt het als klein dorp verscholen in het groene hart, omgeven door grotere plaatsten als Schoonhoven en IJsselstein. Het kan bogen op een rijke historie die teruggaat naar 1150 er zijn niet zoveel plaatsen in Nederland die dat kunnen zeggen! De nabijheid van de rivier de Lek met haar prachtige uiterwaarden blijft jaar na jaar het oog strelen. Voor fietsers en wandelaars strekt de natuur zich uit over de Lopikerwaard met mooie plekjes, veel bezienswaardigheden en rust.

HOOGTEPUNTEN
– Warmwatervoorziening via een eigen elektrische boiler.
– Gelegen aan een kalme straat in een woonwijk.
BIJZONDERHEDEN
– Vier slaapkamers;
– Achtertuin op het zuidwesten;
– Goede locatie vlakbij dagelijkse voorzieningen;
– In de koopovereenkomst zullen tevens aanvullende artikelen worden opgenomen inzake het bouwjaar van de woning;
– Oplevering medio augustus 2025.

PLANNEN, BEZICHTIGEN, WONEN & …GENIETEN
1. PLANNEN: We nodigen je graag uit om het geheel met eigen ogen te komen bekijken, plan direct een bezichtiging in! TIP: Wist je ook dat je een bezichtiging kan plannen of vraag kan stellen via onze Whatsapp? Stuur ons gerust een appje op 030-6884455.
2. BEZICHTIGEN: Onze enthousiaste makelaars leiden je graag rond door dit woonhuis.
3. WONEN: Wil je kijken wat je hypotheekmogelijkheden zijn om deze woning te kunnen kopen? Maak dan een afspraak met ons hypotheekteam en bekijk of wonen op deze plek mogelijk is!

De informatie op deze website en brochures is uitsluitend bedoeld als algemene informatie. Er kunnen geen rechten aan de informatie op deze website worden ontleend. Hoewel Reinerie Garantiemakelaars zorgvuldigheid in acht neemt bij het samenstellen en onderhouden van deze informatie en daarbij gebruik maakt van bronnen die betrouwbaar geacht worden, kunnen wij niet instaan voor de juistheid, volledigheid en actualiteit van de geboden informatie. Reinerie Garantiemakelaars garandeert niet dat de informatie foutloos is. Reinerie Garantiemakelaars wijst iedere aansprakelijkheid ten aanzien van de juistheid, volledigheid, actualiteit van de geboden informatie en het (ongestoord) gebruik van deze website uitdrukkelijk van de hand.

  • 111 m2
  • 140 m2
  • 4

Kenmerken Oranje-Nassaustraat 55

Overdracht

Vraagprijs€ 399.500,- k.k.
AanvaardingIn overleg

Oppervlaktes en inhoud

Perceel oppervlakte140 m2
Woonoppervlakte111 m2
Inhoud392 m3

Bouw

SoortEengezinswoning
BouwvormBestaande bouw
Bouwjaar1969
Dak typeZadeldak
IsolatievormenDakisolatie, Muurisolatie, Dubbelglas
EnergielabelC

Indeling

Aantal verdiepingen3
Aantal kamers5
Aantal slaapkamers4
Aantal badkamers1

Maandlasten

Ligging Oranje-Nassaustraat 55

Voorzieningen

Centraal gelegen informatie over de buurt

Aantal inwoners

In de gemeente

14.208

Leeftijd

in percentages van totaal

Huishoudsamenstelling

in percentages van totaal

25%

20% NL

30%

20% NL

45%

20% NL

Vergelijkbaar woningaanbod